Kosárlabda Eb 2021 | Kosárlabda Eb 2011 Edition

ki-ez-az-ember

EB - női élőben a oldalain. Ez a(z) EB - női 2023, (Kosárlabda/Európa) aloldala. Amennyiben másik, de ezzel megegyező nevű (EB - női) versenysorozatot keresel, válaszd ki a sportágat a felső menüben vagy a kategóriát a bal oldali menüben. Kövesd a(z) EB - női 2023 élő eredményeit, végeredményeit, a meccseket és a tabellákat. Élő eredmények a oldalain: Negyedek eredménye, végeredmények, pontról pontra statisztika, összeállítások a meccsinformációknál. A ezeken kívül részletes statisztikákat kínál (két- és hárompontos kísérletek, büntetődobások, lepattanók, labdaszerzések, labdavesztések, személyi hibák), és játékosok statisztikái nagyobb bajnokságok esetén. Tabellák: A oldalain megtalálhatóak a hazai/vendég/összesített EB - női 2023 tabellák, és a formatabella (legutóbbi 5 meccs) is. Továbbiak

• Buborékos medence takaró 366

Kosárlabda: kikaptak a címvédő spanyolok az Eb-nyitányon 2021. 06. 17. | frissítve: 2021. MTI A címvédő s társházigazda spanyol válogatott kétpontos vereséget szenvedett a fehérorosz csapattól a Valenciában és Strasbourgban zajló női kosárlabda Európa-bajnokság csütörtöki nyitónapján. Eredmények (a viadal honlapja alapján): A csoport (Valencia): Svédország-Szlovákia 74-57 Fehéroroszország-Spanyolország 53-51 B csoport (Valencia): Montenegró-Görögország 70-55 Szerbia-Olaszország 86-81 – hosszabbítás után C csoport (Strasbourg): Bosznia-Hercegovina – Belgium 70-55 Szlovénia-Törökország 72-47 D csoport (Strasbourg): Oroszország-Csehország 73-69 Franciaország-Horvátország 105-63 Borítókép: epa09250077 Spain's Leo Rodriguez (L) in action against Belgium's Laure Resimont (R) during the Friendly basketball match between Spain and Belgium in Cordoba, Spain, 05 June 2021. EPA/Salas